25
143535

Magnus Carlén

(Sverige, Född 1960)
Utropspris
2 000 - 3 000 SEK
177 - 265 EUR
184 - 276 USD
Klubbat pris
2 100 SEK

Magnus Carlén
(Sverige, Född 1960)

Utan titel 161

Signerad Magnus Carlén och daterad 1992-94 a tergo. Olja på pannå 15,5 x 12,5 cm.

Proveniens

Donerad av konstnären.