43
143111

Ralf Turander

(Sverige, Född 1943)
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
532 - 710 EUR
556 - 741 USD
Klubbat pris
5 000 SEK

Johanna Fock
Johanna Fock
Specialist Fashion
+46 (0)708 92 19 74
Ralf Turander
(Sverige, Född 1943)

Utan titel

Signerad Ralf Turander och daterad 2010. Färgfotografi 38 x 54,5 cm.

Proveniens

Donerad av konstnären.

Ingår i en serie fotografier av böcker från utställningen "Exlibris".