46
143791

Lovisa Burfitt

(Sverige, Född 1973)
Utropspris
2 000 - 4 000 SEK
177 - 355 EUR
187 - 374 USD
Klubbat pris
2 600 SEK

Johanna Fock
Johanna Fock
Specialist Fashion
+46 (0)708 92 19 74
Lovisa Burfitt
(Sverige, Född 1973)

Utan titel

Signerad Lovisa Burfitt i trycket. Färgoffset på duk 46 x 33 cm.

Proveniens

Donerad av konstnären.