35
169813

FILMPRIS, Ceasarstayetten.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
530 - 706 EUR
552 - 737 USD
Klubbat pris
32 000 SEK
FILMPRIS, Ceasarstayetten.

Academie des Arts et Techniques du Cinema 1975. För filmen "Svart måne", regi: Louis Malle. Förgylld brons, signerad César. Höjd 38 cm.