57
169839

UTMÄRKELSE, Sällskapet Maneten och Göteborg Filmfestivals pris Årets filmfotograf 1998.

Utropspris
500 - 600 SEK
45 - 54 EUR
47 - 57 USD
Klubbat pris
1 200 SEK

Utmärkelsen signerad och daterad a tergo Göran Borén 1998. Höjd 29, längd 34 cm.

Utmärkelsens motivering lyder: "Motivering överflödig".