221236

Tobias Bernstrup

(Sverige, Född 1970)
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
710 - 887 EUR
741 - 926 USD
Klubbat pris
10 000 SEK

Tobias Bernstrup
(Sverige, Född 1970)

"Black PVC Monochrome 0,35 mm"

Signerad Tobias Bernstrup och daterad 2011 a tergo. 49 x 49 cm.

Donerad av konstnären