18
224632

Karin Mamma Andersson & Jockum Nordström

(Sverige)
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
887 - 1 070 EUR
926 - 1 110 USD
Klubbat pris
12 500 SEK
(Sverige)

"Hunter"

Signerad Mamma Andersson Jockum och daterad 2010. Upplaga 30, detta blad första provtryck. Färglitografi, 39,5 x 56 cm.

Tryckt på Crown Point Press San Fransisco våren 2010.
Donerad av konstnärerna.