20
229759

Moley Talhaoui

(Sverige)
Utropspris
2 000 - 3 000 SEK
177 - 265 EUR
184 - 276 USD
Klubbat pris
1 800 SEK
Moley Talhaoui
(Sverige)

"Tabu"

Signerad och daterad 2011. Teckning 29 x 21 cm.

Donerad av konstnären.