21
229815

Matti Kallioinen

(Finland, Född 1974)
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
887 - 1 070 EUR
935 - 1 120 USD
Klubbat pris
8 000 SEK

Matti Kallioinen
(Finland, Född 1974)

"Group Resonance"

Signerad Matti Kallioinen, numrerad 2/5 och daterad 2009 a tergo. C-print 73 x 49 cm.

Donerad av konstnären.