221241

Denise Grünstein

(Sverige, Född 1950)

"Malplacé"

Signerad Denise Grünstein och daterad 2005 a tergo. Utgåva 1/1. Polaroid, 19 x 24 cm.

Utropspris:

8 000 - 10 000 SEK

Klubbat pris:
8 500 SEK
Övrigt

Donerad av konstnären själv.