221242

Denise Grünstein

(Finland/Sverige, 1950-2023)
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
710 - 887 EUR
741 - 926 USD
Klubbat pris
13 500 SEK

Denise Grünstein
(Finland/Sverige, 1950-2023)

"Malplacé"

Signerad Denise Grünstein och daterad 2005 a tergo. Utgåva 1/1. Polaroid, 19 x 24 cm.

Donerad av konstnären själv.