221244

Ziggy

(Sverige, Född 1967)
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
706 - 883 EUR
737 - 921 USD
Klubbat pris
14 000 SEK

Ziggy
(Sverige, Född 1967)

"Endast två ting äro svarta"

Signerad Ziggy. Signerad och daterad MMXI a tergo. Sprayfärg samt stencil på masonitskiva, 87 x 157,5 cm.

Donerad av konstnären