9
221703

Lars Liljendahl

(Sverige, Född 1948)
Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
355 - 444 EUR
370 - 463 USD
Klubbat pris
14 000 SEK

Lars Liljendahl
(Sverige, Född 1948)

"Hey You"

Signerad och daterad 2008 a tergo. Utgåva 1/6. Digital print, 44 x 44,5 cm.

Donerad av konstnären