389
211160
GUNNAR NYLUND Schimpans, Rörstrand.

Stengods, glasyr i vitt och brunt. Signerad RÖRSTRAND R NYLUND. Höjd 22 cm exkl träsockel.

Smärre kantnagg.

Utropspris:

2 000 - 2 500 SEK

222 - 278 EUR

Klubbat pris:
4 400 SEK