212723

479. BERNDT FRIBERG Miniatyrer 6 st, Gustavsberg studio 1960-tal.

Stengods, 2 skålar samt 4 vaser. Glasyrer i brunt och vitt. Signerade Friberg med studiohanden. Höjd 2,5-10,5 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
3 000 - 4 000 SEK/333 - 444 EUR
Klubbat pris
15 500 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag