554
212781

PATRICK NORDSTRÖM Vas, Den Kongelige Porcelainsfabrik, Danmark 1920-tal.

Utropspris
1 200 - 1 500 SEK
114 - 142 EUR
130 - 163 USD
Klubbat pris
1 500 SEK

Stengods, glasyr i brunt och grönt. Signerad PN böljemärket 2/109. Höjd 10,5 cm.

Andrasortering.