1611
238848

FIGURIN, lergods. Han dynastin (206 f.Kr - 220 e. Kr).

Utropspris
1 000 - 1 500 SEK
88 - 132 EUR
92 - 138 USD
Klubbat pris
2 600 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Stående kortväxt man. Höjd 11,3 cm.

Nagg, slitage.

Proveniens

The Paul R. Wedendal Collection.