1652
237694

VAS med LOCK, keramik. Yuan dynastin (1271-1368).

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
530 - 706 EUR
552 - 737 USD
Klubbat pris
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Ljust celadonglaserad. Fyra hänklar. H 25,8.

Krackelyr.

Proveniens

The Paul R. Wedendal Collection.

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

14. Andrea Parisio, konsolbord, "Cole", Meridiani, Italien efter 2016.
Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
9 000

ditt bud
8 500

ditt bud
8 000

ditt bud
Fair warning
7 500

ditt bud
Aktuellt bud:
9 000 SEK