1739
237447

OBJEKT, 6 st, sten. Kina. 1800/1900-tal

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
759 - 949 EUR
869 - 1 090 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

I form av bi disc, ett par tuppar, liten lotustron, mansfigur, tupp. H 2-9.

En tupp med nagg.

Proveniens

The Paul R. Wedendal Collection.