384213

Hjalmar Grahn

(Finland/Sverige, 1882-1949)
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 140 - 1 420 EUR
1 300 - 1 630 USD
Klubbat pris
26 000 SEK

Hjalmar Grahn
(Finland/Sverige, 1882-1949)

Vy mot Riddarholmen i vinterskrud

Signerad Hj Grahn. Duk 73 x 60 cm.

Proveniens

Färg och Form, Stockholm.
Förvärvad från ovanstående.