19
570777
Jesper Waldersten
(Sverige, Född 1969)

"Profilian"

Signerad Waldersten. Olja på papper, bildstorlek 88 x 63 cm, ramstorlek 106 x 79 cm.

Utropspris:

25 000 - 30 000 SEK

Klubbat pris:
24 000 SEK

Från utställningen Waldersten 365

Övrigt

Säljes till förmån för Barndiabetesfonden.