22
591371
Nathalia Edenmont
(Sverige, Född 1970)

"Emotions"

Signerad N Edenmont och numrerad 11/50 och daterad 2013-14. Pigmentprint, bildstorlek 71 x 70 cm, ramstorlek 91 x 91, 5 cm.

Utropspris:

12 000 - 15 000 SEK

Klubbat pris:
40 000 SEK
Övrigt

Säljes till förmån för Barndiabetesfonden

Johanna Fock
Johanna Fock
Specialist fashion, eventansvarig
+46 (0)708 92 19 74