40
591382
FAT, silver, Olle Ohlsson, Silvergillet AB, Malmö.
Fat, silver, olle ohlsson, silvergillet ab, malmö.

Numrerad 92/350. Signerad Olle Ohlson 1978. Motiv av midsommarfirande. 16,5 x 14,5 cm.

Utropspris:

4 000 - 6 000 SEK

Klubbat pris:
5 000 SEK
Övrigt

Säljes till förmån för Barndiabetsfonden