40
591382

FAT, silver, Olle Ohlsson, Silvergillet AB, Malmö.

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
355 - 532 EUR
370 - 556 USD
Klubbat pris
5 000 SEK

Numrerad 92/350. Signerad Olle Ohlson 1978. Motiv av midsommarfirande. 16,5 x 14,5 cm.

Säljes till förmån för Barndiabetsfonden