167
1069716

FAT, porslin. Qingdynastin, Qianlong (1736-95).

Utropspris
2 000 - 3 000 SEK
177 - 265 EUR
184 - 276 USD
Klubbat pris
1 500 SEK

Dekor i famille rosefärger, med motiv av blommor i en vas. Diameter 22 cm.

Kantlagning.

Proveniens

Rolf Schmitz collection.