209
1069737

SKÅL, porslin. Qingdynastin, Kangxi (1662-1722).

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
706 - 883 EUR
737 - 921 USD
Klubbat pris
9 000 SEK

Dekor i underglasyrblått, med motiv av antikviteter. Diameter 17 cm.

Slitage, glasyrnagg, repor.

Proveniens

Rolf Schmitz collection. Purchased at Bukowskis Autumn sale 1995, lot no 1054.