241
1069783

FIGURIN, porslin. Meissen, 1800-talets andra hälft.

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
266 - 355 EUR
278 - 370 USD
Klubbat pris
1 600 SEK

Flöjtspelare, målad polykrom dekor. Höjd 12,5 cm.

Nagg.

Proveniens

Rolf Schmitz collection.