248
1069792

FIGURIN, porslin. Meissenliknande märke.

Utropspris
2 000 - 3 000 SEK
177 - 266 EUR
185 - 278 USD
Klubbat pris
2 200 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Säckpipespelande harlekin, målad polykrom och förgylld dekor. Höjd 13 cm.

Skador, lagningar. Lös del.

Proveniens

Rolf Schmitz collection.