261
1069795

FIGURIN, porslin. Höchstliknande märke, omkring 1900.

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
265 - 353 EUR
276 - 368 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Man stående vid brevlådan, målad polykrom och förgylld dekor. Höjd 19 cm.

Lagad.

Proveniens

Rolf Schmitz collection.

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

216. Christer Strömholm, "Paris, 1962".
Utropspris
100 000 - 125 000 SEK
Budhistorik
115 000

ditt bud
110 000

ditt bud
105 000

ditt bud
100 000

ditt bud
95 000

ditt bud
90 000

ditt bud
85 000

ditt bud
Aktuellt bud:
115 000 SEK