465
1069355

Okänd konstnär 1800/1900-tal

(Sverige)
Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
265 - 353 EUR
276 - 368 USD
Klubbat pris
32 000 SEK
Okänd konstnär 1800/1900-tal
(Sverige)

Naivistisk strandscen

Signerad M.A. Olja på duk 32,5 x 19 cm.

Proveniens

Lilla Bukowskis, Stockholm, auktion S106, augusti 1998, kat nr 635; Rolf Schmitz Collection.