115
1106947

LJUSSTAKAR, två mycket snarlika, gustavianska, 1700-talets slut.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
759 - 949 EUR
869 - 1 090 USD
Klubbat pris
12 000 SEK

Försilvrad mässing. Kolonnformade. Höjd ca 27 cm.

Smärre bucklor, ställvis sliten försilvring, bristningar.