25
1106945

OKÄND KONSTNÄR, olja på duk. Kanton, Qingdynastin, 1800-tal.

Utropspris
30 000 - 35 000 SEK
2 650 - 3 090 EUR
2 760 - 3 220 USD
Klubbat pris
36 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Vy från Canton med omnejd. Mått duk 58x45 cm. Mått med ram 69x55,5 cm.

Uppfodrad duk, färgbortfall, krackelyr. Retuscher.