44
1106611
Marie-Louise Ekman
(Född 1944)
Marie louise ekman, i badrummet

I badrummet

Signerad M.L De Geer Bergenstråhle och daterad 1973. Duk 25 x 25 cm.

Utropspris:

25 000 - 30 000 SEK

2 399 - 2 879 EUR

Klubbat pris:
70 000 SEK
Kontakta specialist
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801