53
1106817

CHAMPAGNESTRUTAR, sex stycken snarlika. England, 1700-tal.

Utropspris
5 000 - 7 000 SEK
479 - 670 EUR
542 - 758 USD
Klubbat pris
13 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Konande hög kuppa, lattichinospiral i benet. Höjd ca 20 cm.

Slitage, mistor.