72
1106579

VÄGGBORD, svensk rokoko, 1700-talets andra hälft.

Utropspris
5 000 - 6 000 SEK
441 - 530 EUR
460 - 552 USD
Klubbat pris
30 000 SEK

Blåmålat. I sargen låda. Längd 87, bredd 45, höjd 74 cm.

Färgbortfall. Slitage.