9
1106769

Bestick, 20 st, snarlika, silver, otydliga stämplar, Nordeuropa 1700-tal. Rokoko.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
530 - 706 EUR
552 - 737 USD
Klubbat pris
11 000 SEK

Knivar, 10 st och gafflar 10 st (7+3). Dekor av vridna knäckar. Längd 19-21 cm.