91
1106649

LJUSSTAKAR, ett par, sengustavianska, 1700-talets slut.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
710 - 887 EUR
741 - 926 USD
Klubbat pris
13 500 SEK

Mahogny, mahognyfaner och mässing (ursprungligen försilvrad). Kannelerat skaft. Höjd 24 cm

En med lagat skaft.