93
1106953

SYBARON, Tula, tidigt 1800-tal.

Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 750 - 2 190 EUR
1 820 - 2 280 USD
Klubbat pris

Stål, delvis förgylld. Höjd 14 cm.

Anlupen.

Tillhör Lars-Yngve Johanssons samling.