93
1106953

SYBARON, Tula, tidigt 1800-tal.

Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 900 - 2 370 EUR
2 170 - 2 710 USD
Klubbat pris

Stål, delvis förgylld. Höjd 14 cm.

Anlupen.

Tillhör Lars-Yngve Johanssons samling.