1130853

Annika Masolle

(Sverige, Född 1938)
Föremålet är sålt

Annika Masolle
(Sverige, Född 1938)

"Tjurig".

Signerad Annika Masolle och daterad -02. Grönpatinerad brons, höjd 22 cm, längd 39 cm.

Föremålen visas på Bukowskis, Berzelii Park 1 Stockholm, den 21-26 februari.
Öppettider: vardagar 11–17, lör-sön 11–16.