Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285
Blomstrande Allmoge  E1281
29
1130876

Annika Masolle

(Sverige, Född 1938)
Föremålet är sålt

Annika Masolle
(Sverige, Född 1938)

"Äppel Päppel".

Signerad Annika Masolle och daterad 2018. Grönpatinerad brons, höjd 8 cm, diameter 8,5 cm.

Föremålen visas på Bukowskis, Berzelii Park 1 Stockholm, den 21-26 februari.
Öppettider: vardagar 11–17, lör-sön 11–16.