37
1132692

SUSANNE MARTINELLE, "Svårfångad"

silikonmonterad C-print, a tergo signerad och daterad 2018-2020 samt upplaga 1/6, 120 x 80 cm

Föremålen visas på Bukowskis, Berzelii Park 1 Stockholm, den 21-26 februari.
Öppettider: vardagar 11–17, lör-sön 11–16.