42
1132702

SUSANNE MARTINELLE, "I gamla spår"

silikonmonterad C-print, a tergo signerad och daterad 2016-2019 samt upplaga 1/6, 80 x 120 cm

Föremålen visas på Bukowskis, Berzelii Park 1 Stockholm, den 21-26 februari.
Öppettider: vardagar 11–17, lör-sön 11–16.