51
1132690

SUSANNE MARTINELLE, "Jag är här"

silikonmonterad C-print, a tergo signerad och daterad 2018-2019 samt upplaga 1/6, 60 x 50 cm

Föremålen visas på Bukowskis, Berzelii Park 1 Stockholm, den 21-26 februari.
Öppettider: vardagar 11–17, lör-sön 11–16.