58
1130841

Helmer Masolle

(Sverige, 1884-1969)
Föremålet är sålt

Helmer Masolle
(Sverige, 1884-1969)

Dam i grönt

Signerad MasOlle och daterad -32. Olja på duk 92 x 75 cm.

Föremålen visas på Bukowskis, Berzelii Park 1 Stockholm, den 21-26 februari.
Öppettider: vardagar 11–17, lör-sön 11–16.