103
1188159

Bordsklocka, bricka, askfat, dosa, klämma och miniatyrskepp, nysilver och mässing. 1900-tal.

Utropspris
1 500 - 2 000 SEK
145 - 194 EUR
166 - 222 USD
Klubbat pris
400 SEK

Brickans längd 36 cm. Bordspinglans höjd 9,5 cm.

Slitage, nagg, skador.

Proveniens

Jan Eric Löwenadler Collection.