106
1209456

Sigill i form av en uggla, brons. 1900-tal.

Utropspris
800 - 1 000 SEK
70 - 87 EUR
73 - 91 USD
Klubbat pris
4 500 SEK

Vapen för Löwenadler. Höjd 6 cm.

Slitage.

Proveniens

Jan Eric Löwenadler Collection.