141
1207920

KÄPP, omkring år 1900.

Utropspris
600 - 800 SEK
52 - 70 EUR
55 - 73 USD
Klubbat pris
3 000 SEK
KÄPP, omkring år 1900.

Silver, mässing och trä. Utländska oidentifierade stämplar. Längd 94 cm.

Proveniens

The Jan Eric Löwenadler Collection.