168
1182756

BORDSLAMPA, 1900-tal.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
887 - 1 070 EUR
926 - 1 110 USD
Klubbat pris
9 000 SEK
BORDSLAMPA, 1900-tal.

Röd och svart marmor med latinsk text. Höjd inkl skärm 49 cm.

Små marmornagg.

Proveniens

The Jan Eric Löwenadler Collection.