172
1207934

Tom Otterness

(USA, Född 1952)
Utropspris
1 500 - 2 000 SEK
132 - 177 EUR
138 - 184 USD
Klubbat pris
5 500 SEK

Tom Otterness
(USA, Född 1952)

"Zodiac Love" ("Taurus", "Gemini" och "Capricorn")

3 st gipsskulpturer. Daterade 1982. Höjd ca 15 cm.

Proveniens

The Jan Eric Löwenadler Collection.